Про компанію

Ми займаємося імпортом промислових мастильних матеріалів, співпрацюємо з заводами виробниками мастильних матеріалів

Маємо власний оптовий склад мастильних матеріалів, здатні задовольнити будь-які потрібні промислового сектора України. Також працюємо і з роздрібними клієнтами. Вартість і обсяг оперативного наявності ви можете дізнатися у наших менеджерів.

Наші клієнти вибирають нас своїм основним постачальником, по ряду причин:

  • по-перше, ви можете бути впевнені в якості продукції, так як контроль відбувається на кожному етапі постачання;
  • по-друге, мастильні матеріали, що поставляються нашою компанією, виготовляються з використанням сучасних технологій і патентованих компонентів провідних світових нафтохімічних концернів;
  • по-третє, асортимент продукції настільки широкий, що можливий підбір мастильних матеріалів для будь-якого вузла і виробництва.
  • і нарешті, наша продукція – це вигідна пропозиція найвищих стандартів якості за прийнятними цінами.

Крім цього, ми співпрацюємо з усіма провідними виробниками мастильних матеріалів українського, російського, а також зарубіжного виробництва.

Ми пропонуємо повний асортимент мастильних матеріалів використовуваних в промисловості, починаючи з моторних і гідравлічних масел і закінчуючи фторорганічні, кремнийорганическими сполуками і авіаційними матеріалами.

Поставляються нами мастильні матеріали успішно застосовуються в умовах високих навантажень, екстремальних температур і швидкостей, агресивного середовища і підвищеної вологості.

Тісна співпраця з провідними виробниками та висококваліфікований персонал дозволяють нам оперативно і якісно проводити процес підбору і постачання мастильних матеріалів, в тому числі рідкісних масел і мастил в найкоротші терміни.

Поставки мастильних матеріалів виробляються в найкоротші терміни, так як більшість найменувань продукції постійно є в наявності на складі і доставка здійснюється власним автотранспортом або за допомогою провідних і надійних транспортних компаній.

Всі наші клієнти впевнені в тому, що, звернувшись в нашу компанію , вони отримають не тільки якісні мастильні матеріали точно в строк, але і кваліфіковану технічну підтримку та супровід при впровадженні нових мастильних матеріалів, виробляємо технічний аудит використовуваного масла в контрольні терміни, даємо рекомендації по експлуатації обладнання і консультуємо по будь-яких технічних питань.

Ми цінуємо Вашу довіру і дорожимо репутацією грамотного і надійного постачальника, здатного виконати будь-які завдання.