CASTROL

CASTROL – відома у всьому світі марка мастильних матеріалів і найвідоміша торговельна марка в Burmah Castrol Group, заснована в 1899 р Штаб-квартира компанії знаходиться в Свіндон (Великобританія) – на батьківщині її засновника Чарльза Вейкфілд.


Фірма Castrol є провідним фахівцем в області розробки і виробництва високоякісних мастильних матеріалів для автомобільного, авіаційного, водного та залізничного транспорту, індустріального сектора і великого спорту. Сьогодні її продукція представлена ​​більш ніж в 150 країнах.


Ніколи не зупиняючись на досягнутому, фахівці Castrol особливу увагу приділяють впровадженню нових технологій і виробництва на їх базі мастильних матеріалів, які за своїми експлуатаційними параметрами значно перевищують вимоги, що пред’являються стандартами і класифікаціями автомобільних компаній і дослідницьких інститутів. Завдяки цьому історія Castrol відзначена багатьма досягненнями.


Протягом своєї, вже більш ніж столітньої історії, Castrol діяв швидко і ефективно, задовольняючи зростаючі запити споживачів на всіх рівнях: місцевому, національному, міжнародному.