Castrol Additiv 71

Castrol Additiv 71

Область застосування

Castrol Additiv 71 – присадка, що поліпшує миючі властивості гартівних масел. Рекомендована робоча концентрація близько 3%.

У металообробці пластична обробка має свої власні права – також і в ставленні до використовуваним мастильно-охолоджуючих рідин. В результаті багаторічного досвіду Castrol пропонує продукти високої якості для обробки без зняття шару матеріалу.

Емульсії і масла перевірені за допомогою тестів і на виробництві в промисловості в усьому світі. Гнучке пристосування до нових технологій, нових матеріалів, безпеки праці, а також охорони навколишнього середовища, яке гарантуватиме оптимальну продукцію.


За наявною інформацією цей продукт не має шкідливого впливу на здоров’я при його застосуванні за прямим призначенням і дотриманні рекомендацій, що містяться в Бюлетені щодо безпечного поводження з матеріалами (MSDS). MSDS можна отримати за запитом через Ваш контактний офіс з продажу або через Інтернет. Цей продукт не слід застосовувати з метою, що відрізняються від його прямого призначення. При утилізації відпрацьованого продукту звертайте увагу на захист навколишнього середовища.


Технічні характеристики
Найменування показника Норма
Кінематична в’язкість, при 40/100 ° С, мм 2 / с
Щільність при 20 оС, г / см3 860-890
Температура текучості
Індекс в’язкості
Температура спалаху в закритому тиглі