Kluber Lubrication

Наша компанія представляє Вашій увазі продукцію торгової марки Kluber Lubrication, світового лідера з виробництва якісних мастильних матеріалів. Мастила, масла і пасти даної компанії здатні вирішити безліч проблем з виробничим обладнанням та технікою. Продукція Kluber – це надійний захист устаткування від передчасного зносу і старіння. Такі мастила здатні не тільки захистити від зносу, забезпечити максимальну ефективність експлуатації обладнання, а й продовжити його термін служби.


Мастило і масло Kluber – це висока якість за доступною ціною!


Спеціальні мастильні матеріали даної марки захищають верстати, техніку від корозії, вологи і окислення, роблять виробничий процес менш гучним. Мастила Kluber застосовуються для обробки ланцюгів ескалаторів, конвеєрів, підшипників, перемикачів та інших елементів виробничого обладнання. Асортимент виробника представлений високотемпературними і низькотемпературними мастилами, маслами, які мають різні особливості і характеристики. Високотемпературні синтетичні мастила Kluber забезпечують кращий захист вузлів устаткування від зносу і старіння, а з низькотемпературними пневматичними мастилами можна домогтися найбільш плавного ходу і усунути зайвий шум при роботі обладнання. Більше 2500 видів мастил і масел випускає зараз даний виробників, при цьому асортимент невпинно розширюється і поповнюється новою технологічною продукцією.


Змащення Kluber успішно застосовуються для обробки техніки і обладнання металургійної промисловості, машинобудування, харчової та текстильної промисловості. Дана продукція в усьому світі славиться не тільки відмінною якістю, ефективністю та надійністю, але і доступною вартістю.