Багатоцільові масла

Відображаються усі з 8 результатів

Багатоцільові масла називають іноді багатофункціональними, або універсальними. Їх можна застосовувати у всіх основних вузлах тертя різноманітних механізмів. Для сільськогосподарської, дорожньої та будівельної техніки. Може використовуватися як моторне масло для бензинових і дизельних двигунів з турбонаддувом або без нього, може застосовуватися в коробках передач, ведучих мостах і трансмісіях з двома коробками передач, гальмами в масляній ванні, в гідравлічних системах. Здатне працювати в важких умовах, рідше вимагає заміни, виконує пред’являються високі вимоги до мастильних матеріалів, трансмісійним, гідравлічним олив і т.п.


Переваги

    Масла відповідають вимогам відповідно до DIN 51517-3, CLP. Ви можете без будь-яких побоювань переходити на олії серії Klüberoil GEM 1 N без попередньої консультації з виробником транс при дотриманні загальних вказівок щодо застосування.
  • Kluber Lubrication це мастильні матеріали широко застосовуються практично скрізь для подальшого забезпечуючи високоефективного змазування різних компонентів коробки передач.

  • Масла серії Klüberoil GEM 1 N витримують високий опір навантаженням стирання відповідно до ISO VG 150 API GL-4 або вище. Механізми досить захищені від стирання навіть при дуже високих пікових навантаженнях, вібраціях або коливаннях.

  • При застосуванні таких масел, гарантована висока стійкість до мікропіттінговой корозії відповідно до FVA 54: GFT ≥ 10. Масла цієї серії надають достатній захист для передач, які підлягають високих навантажень і, як правило, можуть бути сприйнятливі до цього типу пошкодження.
  • Хороша захист від зносу для зубчастих передач і підшипників кочення.

  • Набагато більш тривалий термін служби, ніж у будь-яких інших мінеральних стандартних трансмісійних масел, через чудовою стійкості до старіння і окислення, тому інтервал і витрати на технічне обслуговування зменшується.

  • Низький рівень піноутворення.

  • Затверджено Siemens (Flender), Siemens Geared Motors, FLSmidth MAAG Gears, SEW Eurodrive, Getriebebau Nord, Lenze Gears, Stöber Antriebstechnik, ZAE Antriebssysteme, Moventas, Bonfiglioli etc.