Kluber-Summit HySyn FG 100

Kluber-Summit HySyn FG 100

Область застосування

Kluber-Summit HySyn FG 100 – компресорне масло, яке не містить мінеральних компонентів на основі синтетичних вуглеводнів. Підходить для поршневих і роторних лопатевих компресорів.

Відповідає вимогам «Положення про харчових продуктах» США, розділ 21 CFR 178.3570 і допущено до застосування згідно зі стандартом USDA H1. Допущено до використання відповідно до Закону та харчові продукти і предмети споживання Німеччини (LMBG, §5, п.1, пропозиція 1).

Масло Kluber Summit HySyn FG 100 також відповідає вимогам VDL. Воно надзвичайно стійке до окислення, має гарні низькотемпературні властивостями, зменшує тертя і знос.
В доповнення до відмінних антикорозійними властивостями, масло Kluber Summit HySyn FG 100 володіє відмінними повітро-і водоотделяющей властивостями.
Діапазон робочих температур: – 45 … 135 ° С.

Саме застосування високоякісних мастил дозволяє економити більше коштів так як збільшується термін придатності, зменшується витрата, підвищується продуктивність обладнання, зменшується кількість сортів мастила і підвищується надійність технологічного процесу. На нашому сайті Ви можете більш детально познайомитися з усією продукцією компанії “Kluber Lubrication”.


Переваги  • Масла Kl? Ber Summit HySyn FG є NSF H1, зареєстрованими для використання в харчовій і фармацевтичній промисловості, і відповідають FDA 21 CFR Sec. 178.3570.
  • Низькі витрати на технічне обслуговування і експлуатацію завдяки збільшеним інтервалам заміни масла до 4000 годин роботи в масляних гвинтових компресорах;  • Просте перетворення компресора з мінерального в синтетичне масло Kl? Ber Summit HySyn FG завдяки смешиваемости і сумісності зі звичайними ущільнювальними матеріалами;  • Низька схильність до випаровування і, отже, низький вплив парів масла на стиснене повітря.