Kluber-Summit HySyn FG 46

Kluber-Summit HySyn FG 46

Область застосування

Kluber-Summit HySyn FG 46 – спеціальне масло створена на основі синтетичного вуглеводневого масла. Застосовується для гвинтових компресорів. Відповідає вимогам по DIN 51506-VDL. Має допуск USDA H1 для застосування в харчовій і фармацевтичній промисловості.

Дані по експлуатаційним температур є значення, які орієнтуються на будову мастильних матеріалів, а також на область застосування і технологію використання. Залежно від виду механіко-динамічного навантаження мастильні матеріали змінюють при різних температурах, тиску і тривалості експлуатації свою консистенцію, умовну в’язкість або в’язкість. Ці зміни показників можуть вплинути на роботу компонентів.

Саме застосування високоякісних мастил дозволяє економити більше коштів так як збільшується термін придатності, зменшується витрата, підвищується продуктивність обладнання, зменшується кількість сортів мастила і підвищується надійність технологічного процесу. На нашому сайті Ви можете більш детально познайомитися з усією продукцією компанії “Kluber Lubrication”.


Переваги  • Масла Kl? Ber Summit HySyn FG є NSF H1, зареєстрованими для використання в харчовій і фармацевтичній промисловості, і відповідають FDA 21 CFR Sec. 178.3570.
  • Низькі витрати на технічне обслуговування і експлуатацію завдяки збільшеним інтервалам заміни масла до 4000 годин роботи в масляних гвинтових компресорах;  • Просте перетворення компресора з мінерального в синтетичне масло Kl? Ber Summit HySyn FG завдяки смешиваемости і сумісності зі звичайними ущільнювальними матеріалами;  • Низька схильність до випаровування і, отже, низький вплив парів масла на стиснене повітря;  • Довгий термін служби масляних фільтрів, фільтрів з активованим вугіллям і масловіддільників;  • Також підходить для змащення зубчастих коліс через високу вантажопідйомності.