Kluber-Summit R 300

Kluber-Summit R 300

Область застосування

Kluber-Summit R 300 – мастило для холодильних компресорів, створене на основі синтетичного вуглеводневого масла. Застосовується для холодильних установок, що працюють з холодоагентами на основі вуглекислого газу, аміаку, метилхлорида і різних вуглеводнів. Можливість змішування з мінеральними маслами. Допуск USDA H1 для застосування в харчовій і фармацевтичній промисловості.

Дані по експлуатаційним температур є значення, які орієнтуються на будову мастильних матеріалів, а також на область застосування і технологію використання. Залежно від виду механіко-динамічного навантаження мастильні матеріали змінюють при різних температурах, тиску і тривалості експлуатації свою консистенцію, умовну в’язкість або в’язкість. Ці зміни показників можуть вплинути на роботу компонентів.

Саме застосування високоякісних мастил дозволяє економити більше коштів так як збільшується термін придатності, зменшується витрата, підвищується продуктивність обладнання, зменшується кількість сортів мастила і підвищується надійність технологічного процесу. На нашому сайті Ви можете більш детально познайомитися з усією продукцією компанії “Kluber Lubrication”.