Kluber Structovis BHD Spray

Kluber Structovis BHD Spray

Область застосування

Kluber Structovis BHD Spray – спеціальна мінеральна напіврідка мастило розроблена на основі мінерального масла, адгезивная, з хорошим захистом від корозії, шумоподавляющіе. Для змазування ланцюгів, планок ковзання, зубчастих коліс, для обладнання харчової промисловості. Сертифіковане за стандартом USDA H2.

Дані по експлуатаційним температур є значення, які орієнтуються на будову мастильних матеріалів, а також на область застосування і технологію використання. Залежно від виду механіко-динамічного навантаження мастильні матеріали змінюють при різних температурах, тиску і тривалості експлуатації свою консистенцію, умовну в’язкість або в’язкість. Ці зміни показників можуть вплинути на роботу компонентів.

Саме застосування високоякісних мастил дозволяє економити більше коштів так як збільшується термін придатності, зменшується витрата, підвищується продуктивність обладнання, зменшується кількість сортів мастила і підвищується надійність технологічного процесу. На нашому сайті Ви можете більш детально познайомитися з усією продукцією компанії “Kluber Lubrication”.


Переваги  • Хороша захист від зносу;  • Хороша захист від корозії;  • Шумоподавление (в залежності від в’язкості);  • Аварійно-мастильні властивості (BHD MF).
Технічні характеристики


Найменування показника Норма
Колір коричневий
Експлуатаційний діапазон температур * (° С) близько -5 до +120
Щільність при 20 ° С (гр / см3) DIN 51757 близько 0,91
Кінематична в’язкість DIN 51562 (мм2 / с) при 40 ° С 4750