Kluberfluid C-F1 Ultra

Kluberfluid C-F1 Ultra

Область застосування

Kluberfluid C-F1 Ultra – мастильний матеріал, розроблений на основі мінерального масла, алюмінієвого мила і графіту для змащення механізмів перед роботою для нанесення в погружной ванні і циркуляційним методом. Не містить розчинників, бітумів, свинцю, важких металів і хлору. Рівень навантаження задирака в тесті FZG> 12, A / 2, 76/50; обумовлене роботою зміна маси близько 0.2 мг / кВт.год.

Дані по експлуатаційним температур є значення, які орієнтуються на будову мастильних матеріалів, а також на область застосування і технологію використання. Залежно від виду механіко-динамічного навантаження мастильні матеріали змінюють при різних температурах, тиску і тривалості експлуатації свою консистенцію, умовну в’язкість або в’язкість. Ці зміни показників можуть вплинути на роботу компонентів.

Саме застосування високоякісних мастил дозволяє економити більше коштів так як збільшується термін придатності, зменшується витрата, підвищується продуктивність обладнання, зменшується кількість сортів мастила і підвищується надійність технологічного процесу. На нашому сайті Ви можете більш детально познайомитися з усією продукцією компанії “Kluber Lubrication”.


Технічні характеристики


Найменування показника Норма
Колір сіро-чорний
Експлуатаційний діапазон температур * (° С) близько -15 до +60
Щільність при 20 ° С (гр / см3) DIN 51757 близько 0.97
В’язкість базового масла DIN 51561 (мм2 / с) при 40 ° С 250
В’язкість базового масла DIN 51561 (мм2 / с) при 100 ° С 20
Робоча здатність мастильної плівки (0.1 мм) від -40 до +150