Індустріальне масло

Індустріальне масло забезпечує зниження тертя і зносу в труться частинах металорізальних верстатів, пресів, прокатних станів та іншого промислового обладнання.


Масло І-5А і І-8А – застосовують в різних галузях промисловості для змащування найбільш широко поширених легконавантажених, високошвидкісних вузлів і механізмів, замасливания волокон, а також у виробництві масел, мастил і гум.

Масла І-12А, І-12А1 – служать для змащування втулок, підшипників веретен рівничних і інших машин.


Масла І-20А, І-30А, І-40А, І-50А – Їх застосовують як робочі рідини в гідравлічних системах верстатного устаткування, автоматичних ліній, пресів, для змащування легко-і средненагруженних зубчастих передач, напрямних кочення і ковзання верстатів, де не потрібні спеціальні масла, і інших механізмів. Застосування зазначених масел в тих чи інших механізмах залежить від їх в’язкості: у міру її збільшення масла використовують в більш навантажених і менш швидкохідних механізмах. Зазначені масла можна замінити легованими (тобто з присадками) маслами ИГП-18, ІГП-30, ІГП-38 , ИГП-49 , ИГП-72 (ТУ 38.101413-97), а так же масла дз та ІГНСп відповідної в’язкості.


Основне призначення циліндрових масел:

циліндровий 11 , Ціліндровое24 , циліндрові важкі 38 , циліндрові важкі 52 – змазування гарячих частин парових машин (локомобілів, суднових і стаціонарних машин, парових молотів і ін.). Циліндрові масло не повинно викликати корозії металевих поверхонь і має зберігати текучість при низьких температурах.