Велосіт

Відображаються усі з 6 результатів

Велосіт застосовують для змащення малонавантажених високошвидкісних механізмів, шпиндельних вузлів, токарного та фрезерного верстатного обладнання з підшипниками ковзання і кочення, а також веретен прядильних і крутильних верстатів, інших елементів промислового обладнання.


Крім того, Велосіт використовують в циркуляційних системах, які розраховані на роботу з маслами малої в’язкості і відповідної функціональністю.


Масло Велосіт – являє собою маловязкое високоочищених мінеральне нафтове масло з поліпшеними антиокислювальними, протизносними, антикорозійними властивостями.


В залежності від в’язкості Масло Велосіт ділять на – Велосіт 2 , Велосіт 3 , Велосіт 5 , Велосіт 7 , Велосіт 10 , Велосіт 15 .

Переваги


  • Відмінні антиокислювальні властивості дозволяють мінімізувати утворення відкладень в вузлах тертя навіть при дуже високій швидкості обертань, підвищеної робочої температури і слабкому теплоотводе.

  • Знижують знос поверхонь тертя, особливо підшипників і опор ковзання, за рахунок поліпшеного пакета ефективних протизносних присадок.

  • Має збільшений термін служби в порівнянні з маслами без присадок.

  • Активні антикорозійні компоненти пакета присадок запобігають корозії і знижують негативні ефекти, викликані потраплянням води в систему.

  • Масло швидко відокремлює воду і перешкоджає утворенню стійких водомасляного емульсій, що мають недостатні змащувальні властивості.

  • Гарне відділення повітря і хороші антипінні властивості підтримують стійку масляну плівку на поверхнях тертя, позбавляють від кавітації, підвищують ефективність роботи насосів і нагнітачів масла, знижують ризик пошкодження насосів.

  • Масла серії виробляються із застосуванням імпортного пакету присадок, що має багаторічну успішну практику застосування в оліях даного типу.