Dow Corning 702 Diffusion pump fluid

Dow Corning 702 Diffusion pump fluid

Область застосування

Використовується для створення високого вакууму 10 -5 … 10 -7 торр, швидкої перекачування великих об’ємів газів або парів в різних галузях промисловості. Також може використовуватися в парових ежекційних насосів для створення вакууму 10 -4 … 10 -5 Торре. Знаходить застосування в електроніці, авіації і аерокосмічної промисловості.


Переваги  • Мінімізований зворотний потік: тиск парів однокомпон  • ентной силіконової рідини настільки низька, що використання улавливателей або охолодження існуючих улавливателей перестає бути необхідним для багатьох застосувань;  • Більш тривалий термін експлуатації: термічна і хімічна стабільність силіконових рідин дозволяє їм працювати дуже довго без погіршення показників або забруднень;  • Системи очищення (фільтри), низькі витрати на обслуговування: Низький тиск парів силіконових рідин при температурі відведення дає в результаті зниження втрат рідини. Внутрішні поверхні насосів будуть чисті силіконові рідини не розкладаються і створюють фактично безаварійні умови роботи;  • Швидка циркуляція, зменшення часу простою обладнання, зниження частих замін рідини: коефіцієнт відновлення силіконових рідин після впливу повітря і робочих температур у багато разів швидше, ніж у органічних рідин. Час економиться між циклами через видатної резистентності силіконових рідин Dow Corning до окислення і гідролізу, що дозволяє виробляти вакуум без охолодження насоса.
Dow Corning 702 кремнийорганические рідини для вакуумних насосів розроблені для високого вакууму і швидкого накачування великих обсягів газів і парів в виробничих процесах.


Технічні характеристики

Найменування показника Норма
Остаточний Вакуум, торр (мм рт.ст..)
Неуловленний 10 -6
уловлену
екстраполювати тиск парів, торр, 25 ° С (77 ° F) 1 х 10 -6
Щільність при 25 ° С (77 ° F) 1,07
В’язкість при 25 ° С (77 ° F), cSt 45
Точка займання у відкритій чашці, ° С (° F) 193 (380)
Точка закипання, при 0,5 торр, ° С (° F) 180 (356)
Типова температура закипання, ° С (° F) 190 (374)
Поверхневий натяг, Діна / см 30
Теплота випаровування, Ккал / г моль 21,7 / 190 ° С
Молекулярна структура Суміш феніл-метил-цикло-сілоксанов
Молекулярний вага
Еквівалент тиску парів А = 10,3
Log10 P = A – B / T В = 4820
(Р = тиск парів, торр; Т = абсолютна температура, ° К)