MOL

Історія компанії MOL почалася в 1889 році з покупки ділянки в місті Алмашфюзіто (Угорщина), де в подальшому було побудовано нафтопереробний завод і де зараз знаходиться завод з виробництва мастильних матеріалів.


Після ряду злиттів, реструктуризацій, в 1991 році була утворена компанія MOL (MOL – абревіатура Magyar Olaj és Gázipari Részvénytársaság,, що означає Угорська нафтова і газова компанія).


Після приватизації 2000 року MOL почав розвиватися як великий регіональний концерн – придбав частки в національних нафтових компаніях Словаччини, Хорватії, Румунії, Австрії. Компанія володіє мережею автозаправних станцій, розташованих в Угорщині і сусідніх державах.


Компанія MOL є однією з найбільш прибуткових вертикально-інтегрованих енергетичних компаній в Європі, яка здійснює видобуток і транспортування нафти і газу, займається переробкою нафтопродуктів на власних 5 (п’яти) нафтопереробних заводах в Східній і Центральній Європі. Володіє більш ніж 1500 автозаправними станціями (Австрія, Угорщина, Німеччина, Італія, Румунія, Сербія, Хорватія, Словаччина, Словенія, Угорщина і Чехія).