Turbonycoil 600

Turbonycoil 600

Turbonycoil 600 (Турбонікойл 600) – синтетичне масло для авіаційних газотурбінних двигунів, а також для промислових двигунів авіаційного типу.


Turbonycoil 600 (Турбонікойл 600) – синтетична олива нового покоління в’язкістю 5 сантістокс при температурі 100 ° С. Являє собою комбінацію з складних ефірів, які використовуються в якості основи, і ретельно підібраного унікального пакету присадок, що включає антиокислювальні, протизносні, антипінні та антикорозійні присадки. Ця комбінація забезпечує виняткові змащувальні властивості масла, а також його високу термічну стійкість і опірність окислення, що, в свою чергу, в процесі експлуатації запобігає такі небажані явища, як утворення осаду і піни. Turbonycoil 600 (Турбонікойл 600) призначено для роботи в температурному діапазоні від -54 ° С до +204 ° С.

Область застосування

Масло Turbonycoil 600 (Турбонікойл 600) розроблено для застосування в газотурбінних двигунах і допоміжному обладнанні, які використовуються як в літаках і вертольотах у військовій і цивільній авіації, так і в газотурбінних установках авіаційного типу, що застосовуються в промисловості і на судах торгового і військового флотів .

Рідина Turbonycoil 600 (Турбонікойл 600) отримала схвалення компаній Rolls-Royce і General Electric на застосування в наземних газових турбінах на базі авіаційного двигуна, встановлених на промисловому і морському обладнанні, для яких потрібно мастильний матеріал, що відповідає специфікації Військового відомства США MIL- PRF-23699. Такі турбіни можуть використовуватися в наступних цілях:
– Механічний привід в газових і холодильних компресорах;
-Електрогенератори, що працюють на нафтогазових бурових платформах і морському обладнанні або в промисловості і на виробництві;
– Комбіноване виробництво тепла і електроенергії на великих виробничих об’єктах або менш потужному обладнанні;
– енерговузла максимальної потужності.

Переваги  • Унікальне базове масло допомагає знизити витрати на експлуатацію та технічне обслуговування і забезпечує підвищену продуктивність обладнання.
  • Неперевершена стійкість до розкладання рідини в присутності повітря і під впливом високої температури.
  • Знижує коксування.
  • Знижує нагаро- і шлакообразованіе до мінімуму.
  • Підвищені температури спалаху і займання гарантують безпеку експлуатації.
  • Масло Turbonycoil 600 (Турбонікойл 600) на 40-60% менше летучо, ніж продукти лідируючих конкурентів. Летючість є основним чинником, що визначає витрата масла, вихлопи і утворення відкладень в газових турбінах.
  • Масло Turbonycoil 600 (Турбонікойл 600) не є токсичною речовиною на відміну від багатьох конкурентних продуктів, що містять токсичні і шкідливі звичайні протизносні присадки.
  • Ефективна мастило в широкому температурному діапазоні.