Хімічно стійкі мастила

Відображаються усі з 12 результатів

Хімічно стійкі мастила необхідні при виробництві, зберіганні, транспортуванні та експлуатації газоподібних і рідких хімічно активних речовин. Так як при контакті мастил виготовлених на нафтових мінеральних маслах із стиснутим або рідким киснем можливий вибух, а сильні кислоти – сірчана, соляна та ін. – розкладають більшість органічних і неорганічних сполук, широке застосування знайшли мастила, виготовлені на високоочищених вуглеводневих маслах, фторорганічних з’єднаннях, а так само на основі силіконів.

Широко поширені відносно дешеві вуглеводневі мастила Циатім-205 , ВНДІ НП 279 , але вони обмежено стійкі до окіслітелям.Особо стійкі до окислювача, амінів і інших коррозионноактивной середах антифрикційні мастила на основі Перфторполіефіри:

Криогель , ВНДІ НП 282 , ВНДІ НП 283 , ВНДІ НП 284 , СК 1 -06 , СК 2-06 , що застосовуються, наприклад, в киснево-дихальної апаратури, насосах перекачувальних кисень, окислювачі та ракетне паливо, проте в силу високої вартості їх застосовують в разі потреби.