РРВ

РРВ

Мастило РРВ – антифрикционная залізнична мастило. маловязкое нафтове масло, загущенное літієвим милом стеаринової, олеїнової і кислот касторової олії; містить антиокислювальну присадку. Область застосування: підшипники кочення букс залізничних локомотивів, підшипники тягових електродвигунів. Високі водостійкість і протизадирні властивості. Забезпечує без заміни і поповнення 400000 км пробігу електровозів і тепловозів. Працездатна при температурі від мінус 40 до плюс 120 ° С.


Область застосування

Мастило ЛЗ-ЦНИИ застосовується для змащування роликових підшипників железнодоророжних вагонов.Смазка зберігає працездатність при температурі від мінус 60 до 100 ° С. Мастило є сумішшю нафтових масел, загущену натрієво-кальйціевимі милами жирних кислот касторової олії з додаванням протизношувальної і протівокіслітельной присадок.,


Замінники: ЛЗ-ЦНИИ, 1-13 . По морозостійкості мастила РРВ і ЛЗ-ЦНИИ практично рівноцінні. Мінімальна температура їх застосування близька до мінус 40 ° С. На жаль, працездатність мастила РРВ до -50 ° С не підтверджується даними по величині її в’язкості при низьких температурах і досвідом застосування на підприємствах в північних регіонах.

Технічні характеристики


Найменування показника Норма по ГОСТ (ТУ)
Температура каплепадения, ° С, не нижче 180
Пенетрация при 25 ° С, x10 -1 мм 190-250
В’язкість при 0 ° С і 10с -1 , Па · с, не більше 370
Межа міцності, Па, при 20 ° С 800-1000
Колоїдна стабільність,%, не більше 12